piątek, 9 maja 2014

61. Konkurs żywieniowy z Nestlé!

Witajcie! Jak mija Wam dzień? U nas pochmurno i deszczowo, dzień idealny na spędzenie go w kuchni i przyrządzenie czegoś pysznego, co poprawi nam humor i rozgrzeje (może krem z buraków z chilli i truskawkami?). 

Dzisiejszym wpisem zachęcamy wszystkich studentów i absolwentów kierunków związanych z dietetyką do wzięcia udziału w konkursie żywieniowym Nestlé "Natalia Honorota Witalna". Poniżej plakat wydarzenia oraz trochę szersze przestawienie tematu. Fajnie by było, jakbyście zajrzeli także na facebookowy fanpage, aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco: facebook.com/NestlePolskaNHW.


"Konkurs "Natalia Honorota Witalna" dla studentów i absolwentów kierunków dietetycznych
  
Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestlé dla studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym stylem życia jest realizowany w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health & Wellness(NHW) popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie.
Celem projektu jest wsparcie młodych pasjonatów racjonalnego żywienia w pierwszych krokach ich kariery zawodowej. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników. 
Za pośrednictwem portalu Facebook pomaga im w tym Natalia Honorata Witalna - wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu.
Celem konkursu jest również wsparcie uczelni w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł.

Na autorów najlepszych prac czekają:
  • 3 staże w Nestlé
  • udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji
  • szkolenie z autoprezentacji, przeprowadzone przez agencję Synertime
      
Partnerami Projektu są: Eurostudent, Europejskie Forum Studentów AEGEE."


Jeszcze raz zapraszamy do wzięciu udziału w konkursie, bo naprawdę warto! 
1 komentarz:

  1. Nominowałam cię do Liebster Blog Award - szczegóły http://mojekulinarnewyprawy.blogspot.com/2014/05/homemade-zapiekanka.html

    OdpowiedzUsuń